Уигинс и Минесота удължиха агонията на Филаделфия (видео)

(USA Today)
24-11-2015 09:34

Андрю Уигинс вкара 17 от своите 32 точки в последната част, с което Минесота надигра Филаделфия със 100-95 у дома. Така агонията на Сиксърс продължава, като тимът все още няма победа и е с 15 поредни загуби от началото на сезона.

Този мач бе и своеобразен сблъсък между №1 и №2 от драфта на НБА през лятото. №1 Карл-Антъни Таунс игра едва 19 минути за домакините заради проблеми с нарушенията, имаше 6 точки и 2 борби, докато №2 Джалил Окафор игра силно и завърши с 25 точки, 12 борби и 2 чадъра.

Уигинс направи серия от три коша плюс един наказателен удар, за да свали преднината на Сиксърс до 2 точки. След това топката попадна в него и той изравни, а после и отбеляза два наказателни, за да даде аванс на своите. При 28 секунди до края пък Кевин Мартин вкара тройка и така реши мача.

Тагове: Минесота, Филаделфия, Андрю Уигинс, Джалил Окафор, Карл-Антъни Таунс