Илиян Евтимов наниза 20 точки, а тимът му повали Страсбург (видео)

сн.lejsl.com/Gilles Dufour
23-11-2015 13:08

Илиян Евтимов изигра силен мач, а тимът му Елан Шалон надигра силния тим на Страсбург. Българинът изигра страхотен мач, а отборът му победи с 88-76 след много силна последна част. До момента отбора му дели девета позиция в класирането на френсата ПроА с още три отбора с актив 5-4, а  Страсбург дели 5-то място с актив с 5-3. В следващия 10-ти кръг на 28-и ноември Елан Шалон гостува на Орлиънс.

Евтимов бе на терена  24 минути, за които отбеляза 20 точки и бе най-резултатен за своя тим Освен това той овладя 8 борби и направи 1 асистенция, като бе 4/6 от тройката, 4/4 от фаула и 2/3 от средно разстояние. По 16 точки за успеха на Елан Шалон отбелязаха Джереми Хейзъл и Аксел Ботейле. За Страсбург, който показва и много силно представяне в най-силния клубен турнир Евролига, над всички с 27 точки бе Родриг Бобоа.

Страсбург започна по-силно двубоя и имаше лек аванс през първото полувреме. Оспорвана се запази треата част като играта вървеше кош за кош. Шалон изигра много силна последна част, а гостите допуснаха повече грешки и Шалон спечели двубоя.

Вижте едно от най-добрите изпълнения на Илиян ТУК.

Тагове: Илиян Евтимов, Елан Шалон