Девойките (19) на Тони 7 надвиха драматично Берое Стара Загора след обрат и продължение

(Официална фейсбук страница на Тони 7)
15-11-2015 18:12

В трети кръг от Регион Загоре и Родопи се игра само един мач. В него обаче девойките на Тони 7 победиха драматично след огромен обрат и продължение Берое Стара Загора с 68-61 (16-20;10-24;17-5;13-7;12-5).

През повечето време от двубоя Берое водеше с двуцифрена преднина като на почивката авансът им бе 18 точки при 44-26. На моменти той достигна дори 20, но Тони 7 не се предаде и след много силно второ полувреме и здрава защита  доведе мача до продължение. В него тимът удържа втората си победа. Така те продължават без загуба.

До момента Тони 7 води в класирането като има две победи от 2 мача. След тях е Хасково с победа и загуба. Асеновец 2005 и Берое Стара Загора имат само по един мач като първият има една победа, а вторият загуба. Академик Пловдив е с две поражения.

Тагове: Девойки (19), Тони 7 (19), Берое Стара Загора (19)