Юношите (18) загубиха първата си контрола в Румъния

28-06-2015 22:25

Българският национален отбор за юноши (18) загуби първата си контролна среща в Румъния. Нашите отстъпиха на своите връстници от северната ни съседка с 59-75 след като изоставаха през целия двубой. Предстоят още две приятелски срещи на юношите ни. Утре момчетата на Михаил Михайлов ще се изправят срещу младежкия тим на Румъния, а във вторник сутрин срещу юношите на Полша.

Националите ни не започнаха добре двубоя и след като изоставаха през цялото първо полувреме, на почивката те имаха пасив от 10 точки при 26-36. Домакините изиграха много силна трета част след подновяване на играта, в която вдигнаха аванса си на 20 точки. Нашите успяха да спечелят едва последната част, но разликата бе вече голяма и те загубиха двубоя.

Цветомир Акимов бе най-резултатен с 15 точки като бе 3/3 от тройката. Цветомир Куртев отбеляза 11, а 8 имаше Кристиян Кръстев. Йордан Минчев завърши със 7, а 5 реализира Преслав Неделчев.

Тагове: България (18)