Младежите паднаха от Македония за пет минути

20-06-2015 09:12

Националният отбор на България за младежи (20) допусна загуба при гостуването си на връстниците от Македония. В първата контрола между двата отбора нашите загубиха с 60-75 след слаба трета част. Днес от 12.00 часа двата тима се срещат отново.

През първото полувреме играта бе равностойна, а на почивката нашите водеха с 1 точка. В третата част обаче всичко се развали, като домакините играха силно в защита и ни наказаха и в нападение. По средата й резултатът бе равен, но в последните пет минути македонците направиха серия от 16-1 и се откъснаха сериозно напред. В последната част те контролираха резултата и спечелиха.

Александър Милов завърши с 15 точки и 5 борби за нашите, а трима други - Николай Вангелов, Ивко Ивков и Евгени Хаджирусев имаха по 8 точки.

Звездата на домакините - Андрей Магдевски, бе най-резултатен в мача с 23 точки.

ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МАКЕДОНИЯ (20) - БЪЛГАРИЯ (20)

Тагове: България (20)